Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
18776
21.02.2012, 22:52
wanciak86
napisał(a):
w tej całej bajce o połączeniu ŁKSu i Widzewa, jest jedna bardzo śmieszna rzecz,.. Proponowana nazwa
FC ŁÓDŹ
?
Chociaż można dostrzec światełko rozsądku w takich propozycjach
Patrzcie na trójmiasto
Gdyby zlikwidować Arkę i Lechię i założyć Fc Trójmiasto ( hehehehee ) to taka drużyna, biorąc pod uwagę ilość firm oraz ludzi w 3city miała by rewelacyjne szanse na sukces
no i pewnei co mecz byłaby taka Arena zapełniona
co innego namówić śledzi żeby tu przyjeżdzali hehe
absurd
Wyobraź sobie teraz powstanie FC Górny Śląsk - połączenie Gónika ,Ruchu, GKS Katowice , Polonii Bytom, Piasta Gliwice i jeszcze kilku innych klubów . Śląski musiałby być rozbudowany do 200 tyś. miejsc
Ostatnio edytowane przez Ciastek1 : 21.02.2012 o godz. 22:55.
Ciastek1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ciastek1
Znajdź inne posty napisane przez Ciastek1