Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18776
Stary 21.02.2012, 22:52
wanciak86 napisał(a):Wyświetl post
w tej całej bajce o połączeniu ŁKSu i Widzewa, jest jedna bardzo śmieszna rzecz,.. Proponowana nazwa FC ŁÓDŹ ?

Chociaż można dostrzec światełko rozsądku w takich propozycjach
Patrzcie na trójmiasto Gdyby zlikwidować Arkę i Lechię i założyć Fc Trójmiasto ( hehehehee ) to taka drużyna, biorąc pod uwagę ilość firm oraz ludzi w 3city miała by rewelacyjne szanse na sukces

no i pewnei co mecz byłaby taka Arena zapełniona co innego namówić śledzi żeby tu przyjeżdzali hehe

absurd
Wyobraź sobie teraz powstanie FC Górny Śląsk - połączenie Gónika ,Ruchu, GKS Katowice , Polonii Bytom, Piasta Gliwice i jeszcze kilku innych klubów . Śląski musiałby być rozbudowany do 200 tyś. miejsc
Ostatnio edytowane przez Ciastek1 : 21.02.2012 o godz. 22:55.
Odpowiedz cytując