Barti napisał(a):

|
Nie sądzę żeby wywiad z Małeckim wniósł coś nowego do sprawy. Wszystko zostało już chyba powiedziane. Mimo to, poczekajmy...
|
Uważam , że po zdecydowanej decyzji zarządy Małecki nie będzie owijał w bawełnę i może wylać wszystkie swoje żale co albo wniesie nowe wątki do całej sytuacji albo po prostu po raz kolejny udowodni , że jest człowiekiem niedojrzałym .