Wyświetl pojedynczy post
doradca
Junior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4577
Stary 21.02.2012, 22:47
jakas zagraniczna stacja nie bedzie pokazywac meczu z Belgami? nie ma czasem jakiejs opcji na wykupienie transmisji tego meczu? bo troche sie boje ogladac w necie, roznie tam bywa, scina, zawiesza transmisje, a skoro bedzie duze zainteresowanie to tym bardziej. ktos kumaty w tych sprawach moze niech sie wypowie. dzieki i pzdr
Odpowiedz cytując