Wyświetl pojedynczy post
Terinho
Junior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17170
Stary 21.02.2012, 22:26
Daja`n napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie do obrońców P.Małeckiego.Czym Was tak oczarował Patryk że jesteście gotowi wyzywać braci po szalu byle tylko bronić Małeckiego?
Jest kibolem Wisły , czyli jednym z nas . A wy pikniki możecie sobie tu nagadać na niego w internecie . Na meczu z Koroną cały młyn będzie skandował jego nazwisko.
[Podpis wymoderowany]
Odpowiedz cytując