Daja`n napisał(a):

|
Mam pytanie do obrońców P.Małeckiego.Czym Was tak oczarował Patryk że jesteście gotowi wyzywać braci po szalu byle tylko bronić Małeckiego?
|
Jest kibolem Wisły , czyli jednym z nas . A wy pikniki możecie sobie tu nagadać na niego w internecie . Na meczu z Koroną cały młyn będzie skandował jego nazwisko.