Uran235 napisał(a):

|
Jeżeli ktoś jest władny rozstrzygać spory na linii klub-zawodnik, to właśnie związek i stosowny jego organ, a nie Estraklasa.
|
Żartujesz?
Od początku istnienia Ekstraklasy takie spory zawsze rozstrzyga Ekstraklasa. Zawsze. Oczywiście poza sytuacjami, gdy chodzi o klub z niższej ligi lub sytuacjami wymienionymi wyżej: korupcja itp.