Wyświetl pojedynczy post
habuk12
Junior Member
 
Od: 02.2012
Skąd: Wadowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10639
Stary 21.02.2012, 21:55
maTyS. napisał(a):Wyświetl post
staraj się nie patrzeć na kursy i nie kierować nimi.To jest czysta matematyka,prawdopodobieństwo ustalane przez buków,że niby to jest "pewniak" bo ma niski kurs..a tak naprawdę to gów..no prawda jeśli traktujesz buka jako dodatkowy jakiś przychód,staraj się analizować parę meczy,zobaczyć formę,kontuzje,kartki itp..a jeśli obstawianie traktujesz jako zabawę to nikt nie zabrania Ci się tak bawić,wybór zależy od Ciebie.
Raczej jako dodatkowy przychód,ale czasem puścić takiego tasiemca dla zabawy za małą sumke nie zaszkodzi.
Odpowiedz cytując