Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17161
Stary 21.02.2012, 21:53
Ale tak naprawdę mało kto broni Maleckiego i wielu zgadza sie z decyzja klubu, jednak jest to smutna wiadomość a nie powód do radości i świętowania.
Świętować może G W, reszta mediów i konkurencja.

A tak naprawdę Małecki to tez czlowiek i zrobil coś dla klubu, mimo ze popełnił tez dużo błędów.
Odpowiedz cytując