|
Ale tak naprawdę mało kto broni Maleckiego i wielu zgadza sie z decyzja klubu, jednak jest to smutna wiadomość a nie powód do radości i świętowania.
Świętować może G W, reszta mediów i konkurencja.
A tak naprawdę Małecki to tez czlowiek i zrobil coś dla klubu, mimo ze popełnił tez dużo błędów.
|