|
0 22 - chyba się zagalopowałeś. Ekstraklasa S.A. to organizator rozgrywek ligowych. Rozgrywki ligowe faktycznie są trzonem piłki nożnej, niemniej jednak kluby i piłkarzy w danym kraju zrzesza związek piłkarski, a nie spółka prowadząca rozgrywki ligowe. Jeżeli ktoś jest władny rozstrzygać spory na linii klub-zawodnik, to właśnie związek i stosowny jego organ, a nie Estraklasa.
Edit: mam wrażenie, że uczepiłeś się faktu, że Małecki odmówił występu w Ekstraklasie. Moim zdaniem to nie ma żadnego znaczenia, bo w ten sposób nie złamał regulaminu konkretnie Ekstraklasy a ogólnych postanowień jego umowy, która obowiązuje we wszelkiego rodzaju rozgrywkach i w tym wypadku sprawą powinien zająć się PZPN.
Ostatnio edytowane przez Uran235 : 21.02.2012 o godz. 21:41.
|