krism84 napisał(a):

BRAWO DLA WISŁY!!!!! W końcu konkretna decyzja koniec ze jego idiotycznym zachowaniem i brakiem szacunku do klubu i kibiców
Mam nadzieje że Patryk pójdzie po rozum do głowy i rozwiąże kontrakt za porozumieniem stron (bo o to chodzi Wiśle żeby mu nie wypłacać kasy do końca i tą decyzją zmusić go do odejścia) bo wątpie żeby zgodził się nie grać tyle w piłkę bo kto go będzie potem chciał ale to dobra wiadomość dla nas JEGO KONIEC W WIŚLE
|
Ja myślałem, ze korzyścią będzie Jego sprzedaż za kasę do Rosji, a tu dowiaduje sie, ze lepiej oddać go za darmo- nawet konkurencji.
Masakra i jeszcze z tego powodu sie cieszyć. Porażka.
Twoje zdjęcie jest ... Hmmm bardzo odpowiednie.