Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17158
Stary 21.02.2012, 21:35
krism84 napisał(a):Wyświetl post
BRAWO DLA WISŁY!!!!! W końcu konkretna decyzja koniec ze jego idiotycznym zachowaniem i brakiem szacunku do klubu i kibiców
Mam nadzieje że Patryk pójdzie po rozum do głowy i rozwiąże kontrakt za porozumieniem stron (bo o to chodzi Wiśle żeby mu nie wypłacać kasy do końca i tą decyzją zmusić go do odejścia) bo wątpie żeby zgodził się nie grać tyle w piłkę bo kto go będzie potem chciał ale to dobra wiadomość dla nas JEGO KONIEC W WIŚLE
Ja myślałem, ze korzyścią będzie Jego sprzedaż za kasę do Rosji, a tu dowiaduje sie, ze lepiej oddać go za darmo- nawet konkurencji.
Masakra i jeszcze z tego powodu sie cieszyć. Porażka.
Twoje zdjęcie jest ... Hmmm bardzo odpowiednie.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 21.02.2012 o godz. 21:37.
Odpowiedz cytując