|
Za słowami powinny iśc też czyny inaczej sa to deklaracje bez pokrycia. A dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane. Co do Cupiała to stać go na to aby Małeckiego przyhamować karierę i to znacznie aby pokazać mu ,że w Wiśle jak na razie to on rządzi. Pensja Małeckiego nie jest żadnym obciążeniem dla Wisły Kasperczakowi wypłacano 20 tyś euro miesięcznie Maaskantowi równiez. Teraz tylko Terek Grozny skupuje piłkarzy z Polski więc to jedyny sposób aby pograć w tym sezonie.
Ostatnio edytowane przez elliot_ness : 21.02.2012 o godz. 21:34.
|