|
0 22
Jesteś pewny tego co piszesz ?
Małecki odmówił wykonywania obowiązków zapisanych w kontrakcie.
Co z tym wspólnego ma Ekstraklasa i KL ?
Małecki złamał wszelkie procedury jako zawodowy piłkarz a chyba licencję piłkarskie przyznaje PZPN a nie Ekstraklasa, więc jak najbardziej WD PZPN powinien się zająć Małeckim.
|