|
Tak naprawdę to dziś jest smutny dzień dla Wisły, tracimy dobrego piłkarza (z wieloma wadami), nikogo nie pozyskujemy. Tracimy tez Wislaka, Polaka.
Dziś cieszą sie jedynie Pikole, które miały za złe mu zdanie o kiełbasach, media oraz konkurencja.
Decyzja jednak była konieczna...Chociaz myślałem ze będzie to kara finansowa i krotsze zawieszenie.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 21.02.2012 o godz. 21:30.
|