Rob_Zombie napisał(a):

Takie pieprzenie. Jak Mały będzie podstawowym piłkarzem na MŚ, zdobędzie mistrzostwo Holandii i rozegra kilkaset meczów w bardzo przyzwoitej lidze i zespole to też będzie tyle zarabiał. No cóż, u Jaliensa okazało się że CV nie gra, ale nikt tego nie mógł przewidzieć. Jeśli nie wyłożysz grubej kasy to się nie przejedziesz, ale również nie zatrudnisz takiego gracza jak np. Melikson. Dlaczego na jego kontrakt nie narzekasz? Przecież też podpisał kontrakt na grubą kasę przed zaprezentowaniem się w koszulce Wisły. Nawet na takim graczu jak Torres można się mocno przejechać. To co? Chelsea od teraz ma dawać juniorom swojej drużyny zarabiać po 5 mln funtów rocznie, bo wnoszą do zespołu tyle co i wspomniany Hiszpan?
Jak to się mówi: najpierw piłkarz pracuje na nazwisko, potem nazwisko pracuje na piłkarza.
|
Ja patrzę tylko na przydatność dla drużyny. Małecki dużo więcej wnosił niż Jaliens, a zarabiał dużo mniej. Ja w przeciwieństwie do zarządu wolałbym się przejechać na wychowanku niż emerycie który niechby był mistrzem świata, ale dla takiego gra w Polsce to dom spokojnej starości. Melikson ma dwadzieścia kilka, a nie trzydzieści kilka lat. Gdyby było tak jak mówisz to podstarzałe gwiazdy grałyby w najlepszych drużynach a nie w Katarze albo w Azji. Muszą tam jeździć zarabiać bo żaden porządny klub za nazwiska nie płaci. Woli zapłacić młodemu na którym potem może zarobić. Kto zarabia więcej w Dortmundzie Goetze? Więcej niż 30 letni rezerwowi czy mniej?