Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
hors
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: KR
Offline
#
17148
21.02.2012, 20:30
To jakiś cud faktycznie że go zostawił w klubie i ma dalej szansę grać z nami. Do zobaczenia za pół roku wierzę w to, wierzę w niego.
Wierność
hors
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do hors
Odwiedź stronę domową użytkownika hors!
Znajdź inne posty napisane przez hors