Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17147
Stary 21.02.2012, 20:27
Mixu napisał(a):Wyświetl post
Boże ale słodkie pie***lenie. Stawiamy sprawę prosto. Gość srał do swojego gniazda od pewnego czasu, nazbierało mu się, Boss się wkurzył i nie ma gościa. Dorabiacie tu jakieś chore ideologie, analizujecie zawiłe meandry psychiki Małeckiego, Basałaj to ukryta opcja niemiecka..co jeszcze?

BOSS to BOSS
miłość jest ślepa
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując