Wyświetl pojedynczy post
cyrus
Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17130
Stary 21.02.2012, 19:10
Wiślak-1990 napisał(a):Wyświetl post
Patryk jest ambitnym zawodnikiem, i to jak zareagował w meczu ze Standarden to jest normalne jak na niego, chłopak widzi że nie jest w formie i pewnie sam jest tym sfrustrowany, i może dlatego powiedział przy drużynie żę chce potrenować z młodą, wszyscy wiedzą jaki jest Patryk, a Ci co myślą że nie jest prawdziwym Wiślakiem, niech się zastanowią lepiej nad tym, bo wydaje wam się że pozjadaliście wszystkie rozumy a tak naprawdę gówno wiecie, to że wysłał tych kibiców co gwizdali na drugą stronę to o niczym nie świadczy, bo co jak co ale gwizdać na swoich piłkarzy nie wypada, a co do tego że Małecki dzieli kibiców to uważam że kibice sami się dzielą, nikogo tu nie do tego potrzeba, i tak na koniec napiszę. BASAŁAJ SPIERDALAJ!
Halo czy jest tu MODERATOR?
cyrus
Odpowiedz cytując