Wyświetl pojedynczy post
omega
Member
 
Od: 02.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17129
Stary 21.02.2012, 19:08
Quorth napisał(a):Wyświetl post
Nie byliście dumni gdy Patryk prowadził doping na gnieździe nie byliście dumni z tego, że zawsze identyfikował się z Wisłą czego zazdrościli nam kibice innych klubów? popełnił błędy ale już nigdy nie będziemy mieli w Wiśle takiego piłkarza! Mały jest piłkarzem młodym, przewraca mu się w głowie. W aspekcie piłkarskim jest wszechstronny, perspektywiczny. Jego talent piłkarski jest wart kupę kasy a jego przywiązanie do barw klubowych bezcenne. Nie jeździjcie więc już po Patryku i przynajmniej tyle zróbcie
Malecki nie jest mlody, jest w wieku Jovanovica, Bitona, Bunozy, Nuneza czy Roberta Lewandowskiego, jest rok mlodszy od Messiego czy Benzemy. Jest rok starszy od Garetha Bale'a i cztery lata od Czekaja. Patryk ma 24 lata !
Odpowiedz cytując