|
Po cholerę dorabiacie teraz jakąś ideologię? Pewnie Basałaj chciał udupić Patryka od pierwszego dnia swojej pracy? Pewnie chciał zostawić Wisłę bez najwierniejszych kibiców, bo zawsze go drażnił zbyt wysoki hałas na stadionie wywołany przez doping.
I pewnie sprowokował Małego do tego, żeby walcząc o lepszy kontrakt grał słabo.
A może klub oferował mu pomoc specjalisty tylko ten podobnie jak Smuda stwierdził, że to obraza? Chyba do takich informacji nie dotrzemy.
Jezu jakie ja głupoty zawsze pisze ^^
|