Wyświetl pojedynczy post
Lacrima
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7344
Stary 21.02.2012, 17:14
Przed chwilą w Teleexpresie mówili, że zwiększono liczbę kamer i nadajników.


Oczywiście specjalnie na ten mecz, wcześniej nie można było tego zrobić.
Odpowiedz cytując