sportnh napisał(a):

mam pytanie bo sie zgubilem w 1 kwestii
jest odsuniety od pierwszej druzyny ale nie bedzie tez trenowal z zadna inna druzyna Wisly, jednoczesnie ma zapewnione "warunki do trenowania" -> co to oznacza w praktyce? ze bez problemu bedzie mogl isc potrenowac na Wisle ale indywidualnie, dobrze rozumiem?
|
zamiast trenować z zespołem do końca rundy czeka go kopanie na pustą bramkę .