Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17093
Stary 21.02.2012, 16:17
Bronex napisał(a):Wyświetl post
jakie inne ŚwiatŁo moŻna w tej sprawie rzuciĆ? Hahaha Żarty
Bronex napisał(a):Wyświetl post
To jest dopiero początek. Teraz w imię solidarności i miłości do Wisły ,którą nosi w sercu , Patryk napuści na Moskala i resztę, niezwyciężonych wyznawców zbrojnych w maczety. "Ściąć wysokie drzewa"....
Ile jeszcze głupich wpisów musisz tu popełnić żeby Ci ulżyło? Dopierdalasz się do innych użytkowników, .......isz nie na temat - może już wystarczy?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując