Wyświetl pojedynczy post
zgrybus
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: Dobczyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17078
Stary 21.02.2012, 15:31
_ukoL napisał(a):Wyświetl post
Według mnie, pomijając wszystko co związane z zachowaniem Patryka, to Małecki ma rację chcąc podwyżkę. Ambitny, czasami, aż nadto podstawowy zawodnik otrzymywał mniej od zagranicznych tuzów pokroju Jaliensa, tylko dlatego, że wychowanek to i tak zgodzi się na wszystko, bo jest związany emocjonalnie z klubem. Wisła albo mogła podnieść zarobki Patryka albo go sprzedać zanim doszło do tego. Wcale mu się nie dziwię. Natomiast potępiam podobnie jak większość Jego zachowanie i uważam działanie klubu za jedyne rozsądne wyjście z całej sytuacji.
Dalej lecicie z tą kasą ... Naprawdę dajcie spokój . Jaliensowi płacimy za CV , za to co osiągnął w życiu. Niestety Małecki nie ma argumentów na nowy kontrakt... Ambicja to nie wszystko.
"Przyjaciele , Rodzina i Wisła"
Odpowiedz cytując