Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17075
Stary 21.02.2012, 14:44
Na pewno jest to db zawodnik, ale psychicznie słaby... Może wcześniej gdyby zapewniono mu psychologa to prywatnie to jego kariera inaczej by się potoczyła bo potencjał ma ogromny i to trzeba przyznać!!
Niestety klubu na takie coś nie stać ani też nikt tego nie mógł przewidzieć... Szkoda go. W czerwcu zapewne odejdzie na zasadzie prawa Webstera i tyle my go widzieli...
A Wiśła teraz bardzo db kara nie ma co się pierniczyć z takim zachowaniem... o to chodzi nawet jakby to melikson był...
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując