Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17074
Stary 21.02.2012, 14:44
Bronex napisał(a):Wyświetl post
Tak. Uważam. Dlaczego? Bo zawsze jak jest sytuacja stykowa na linii rozkapryszony piłkarzyna versus władze klubu, to bandy kibiców bronią ,wbrew interesowi macierzystego klubu ,właśnie tego piłkarza. A potem mamy kluby i klubiki. FC Franek, teraz FC Patryk. Za chwilę kolejny powstanie pewnie. Obowiązkiem kibica klubu jest bronić klubu przed dezintegracją i dywersją ze strony partykularnych interesów piłkarzy.
A powiedział byś komuś że jest frajerem tak prosto w twarz?Czy sam nim po prostu jesteś? Mnie bardziej ....ica zalewa jak się ludzie między sobą nie szanują się na meczu i cisną w drugą trybunę od debili, ci sami później płaczą na forum że Małecki nie potrafi się opanować i myślą że dają dobry przykład i są mądrzy, żenada.

Nikt tu nie broni Małeckiego, każdy uważa że klub dobrze postąpił, tobie widać jeszcze mało i chciałbyś jego głowy, a najlepiej jakby poszedł.....na drugą stronę.
Uważasz że jesteś lepszy niż Małecki ?heh
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 21.02.2012 o godz. 14:50.
Odpowiedz cytując