|
Masakra co zrobił Małecki. Ludzie nie piszcie że to wina Jaliensa i Lamey a Małecki biedny to się w głowie nie mieści.
J&L trenują grają i nie pyskują trenerowi a Małecki ma Nas i Klub w d... czekaliśmy 9 lat na Wisłę w pucharach na wiosnę na Patryk stwierdził że to wina zarządu że grał beznadziejnie z Standardem?
Samo wyjście ze stadionu jestem w stanie zrozumieć emocję gorąca głowa itp, ale żeby potem taką manianę odstawiać, menago mu napisał sprostowanie bo sra pod siebie ze strachy że kaski z transferu i kontraktu Małeckiego dużej nie będzie jak takie szopki będzie odstawiał jego podopieczny.
Po standardzie Małecki powinien przeprosić i ciężko pracować żeby pomóc drużynie w walce a nie obrażać się po raz enty.
|