Wyświetl pojedynczy post
Przemoo
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Częstochowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17063
Stary 21.02.2012, 14:19
jak możecie brać pod uwagę opcję, że on jeszcze zagra w tym sezonie? oficjalna wygłosiła statement, że nie zagra do końca 2011/2012 to NIE MA TAKIEJ OPCJI żeby go przywrócili do 1. składu. TO jest chyba pewnik, że po sezonie pójdzie Websterem. A Ci co trzymają jego stronę to mnie przerażają. No tak, różni ludzie kibicują piłce nożnej, ale nie pozwólmy, żeby to co nas łączy zaczęło dzielić...
http://www.youtube.com/watch?v=9cyJG7wR5IY - w Sosnowcu nawet Tiger nie stawia na nogi i drzewa spadają na głowy...
http://xyz1906.mybrute.com/
Odpowiedz cytując