|
jak możecie brać pod uwagę opcję, że on jeszcze zagra w tym sezonie? oficjalna wygłosiła statement, że nie zagra do końca 2011/2012 to NIE MA TAKIEJ OPCJI żeby go przywrócili do 1. składu. TO jest chyba pewnik, że po sezonie pójdzie Websterem. A Ci co trzymają jego stronę to mnie przerażają. No tak, różni ludzie kibicują piłce nożnej, ale nie pozwólmy, żeby to co nas łączy zaczęło dzielić...
|