Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17059
Stary 21.02.2012, 14:12
TommyTSW napisał(a):Wyświetl post
mówi to ten co od frajerów Wiślaków przez neta nazywa.
Tak. Uważam. Dlaczego? Bo zawsze jak jest sytuacja stykowa na linii rozkapryszony piłkarzyna versus władze klubu, to bandy kibiców bronią ,wbrew interesowi macierzystego klubu ,właśnie tego piłkarza. A potem mamy kluby i klubiki. FC Franek, teraz FC Patryk. Za chwilę kolejny powstanie pewnie. Obowiązkiem kibica klubu jest bronić klubu przed dezintegracją i dywersją ze strony partykularnych interesów piłkarzy.
Ostatnio edytowane przez Bronex : 21.02.2012 o godz. 14:16.
Odpowiedz cytując