Wyświetl pojedynczy post
Sancezz
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54403
Stary 21.02.2012, 14:03
Małeckiego pewnie już nigdy nie zobaczymy w pierwszym zespole Wisły. Sprawa Bitona też wydaje się już przesądzona skoro Dahan szuka mu nowego klubu (koleś chce zarobić i tanio go nie puści). Inna sprawa z Nunezem - koleś jest wart swojej ceny a ja jestem zwolennikiem jego gry na lewej obronie, bo Diaz i Dragan na tej pozycji to... to nie to
Odpowiedz cytując