Małeckiego pewnie już nigdy nie zobaczymy w pierwszym zespole Wisły. Sprawa Bitona też wydaje się już przesądzona skoro Dahan szuka mu nowego klubu (koleś chce zarobić i tanio go nie puści). Inna sprawa z Nunezem - koleś jest wart swojej ceny a ja jestem zwolennikiem jego gry na lewej obronie, bo Diaz i Dragan na tej pozycji to... to nie to
