Bronex napisał(a):

Do wszystkich frajerów broniących Małeckiego i budujących jakieś piętrowe wymówki przeciw zarządowi i włodarzom (taa..... najbardziej psują atmosferę Kew i Michael.... nie mogę) Ludzie kto zaczął ten cały cyrk w czwartek Moskal/Stan/Basałaj czy Małecki? A może sam jaśnie oświecony Bogusław Cupiał? Odpowiedź jest prosta Małecki. Z jednej strony nie dziwi mnie ,że są dzieciuchy na poziomie ich guru-Patryka i wypisują farmazony. Szlag mnie trafia !!! Jak można uważać się za kibica Wisły i w sposób bezwarunkowy nie potępić Małeckiego w czambuł. Facet olał nas kibiców, olał trenera, olał kolektyw. A tu jeszcze jakieś patałachy go bronią. Facet sam się wyrzucił poza nawias.
|
1906% racji. Ale niektórzy mają siano zamiast mózgu, co poradzisz..
MY , CHŁOPCY Z REYMONTA , ZNA NAS CAŁA POLSKA , ZA WISŁĘ , ZA NASZ TS , PÓJDZIEMY AŻ PO ŻYCIA KRES!!!
27.08.2011 - Patryk Małecki "wielki Wiślak" pokazuje jaki ma szacunek do WISŁY KRAKÓW..