Do wszystkich frajerów broniących Małeckiego i budujących jakieś piętrowe wymówki przeciw zarządowi i włodarzom (taa..... najbardziej psują atmosferę Kew i Michael.... nie mogę) Ludzie kto zaczął ten cały cyrk w czwartek

Moskal/Stan/Basałaj czy Małecki? A może sam jaśnie oświecony Bogusław Cupiał? Odpowiedź jest prosta Małecki. Z jednej strony nie dziwi mnie ,że są dzieciuchy na poziomie ich guru-Patryka i wypisują farmazony. Szlag mnie trafia !!! Jak można uważać się za kibica Wisły i w sposób bezwarunkowy nie potępić Małeckiego w czambuł. Facet olał nas kibiców, olał trenera, olał kolektyw. A tu jeszcze jakieś patałachy go bronią. Facet sam się wyrzucił poza nawias.
PS. Co do Frankowskiego. Nie ma sensu rozgrzebywać stary bolesnych ran. Frankowski strzelił furę bramek dla Wisły ale to jak postąpił po meczu z PAO bardzo mocno zszargało jego reputację i za to go Pan Bóg w tym Elche pokarał.