Moim zdaniem przesadzili z tym do konca sezonu mogli mu dac kare np. 4 meczow albo cos. Patryk to badz co badz jeden z wazniejszy graczy (jesli jest w formie), ciezkio bedzie bez niego do konca sezonu.
Dali by mu chodzic w mlodej ekstraklasie pokopac...

O ile nie pojdzie gdzies do Rosji...