Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17045
Stary 21.02.2012, 13:52
Jedyna możliwa decyzja - jeśli będzie taka opcja to powinni mu jeszcze przestać płacić i w zasadzie to wszystko co Wisła może zrobić a po sezonie pożegnamy białego Uche
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując