Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17040
Stary 21.02.2012, 13:35
Zamknijmy temat Małeckiego bo to pranie brudów na forum, które jest miejscem publicznym (wchodzi kto chce i czyta) robi tylko szkodę naszemu klubowi i jej kibicom. Czy sie to komu podoba czy nie, Małecki jak i Moskal czy Basałaj są w tym momencie członkami klubu. To taka kłótnia w rodzinie, w której nikomu nic do tego , kto do niej nie należy. Jest decyzja czyli kara. Koniec tematu. Życie toczy się dalej. Harce z wylewniem pomyj na jednego czy drugiego są miodem na serce przybłędów z drugiej strony Błoń i wszystkich tych co Wiśle są niezyczliwi. Nie podtrzymujcie w nich ognia, głupimi tekstami.
Odpowiedz cytując