Wyświetl pojedynczy post
szachmat
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17034
Stary 21.02.2012, 13:18
willow napisał(a):Wyświetl post
Ciężko na tę frustrację pracował.

Z resztą, to jakaś totalna bzdura, że wszyscy tylko czekają, żeby dokopać Małeckiemu.
Facet jeszcze rok temu był idolem trybun, naszą nadzieją, był szanowany i lubiany.
Był na najlepszej drodze, aby znaleźć się w doborowym gronie Żurawia, Szymka, Głowy czy Błaszcza.
Niestety, spierd....ł sprawę po prostu koncertowo, a i tak granice naszej cierpliwości były bardzo elastyczne...
Czara się przelała w czwartek.

Jak ktoś wcześniej napisał: Miałeś chamie złoty róg...
Szkoda mi chłopaka, ale trudno. Wisła bez Małeckiego była, jest i będzie.
Taaaaakkk a ten temat, teksty z trybun itp itd tylko potwierdzają że to moja fantazja

Rok temu był idolem <lol> Szczególnie słyszałem te pieśni pochwalne pod jego adresem jak siedziałem na E. O tak to było naprawdę wspieranie na najwyższym poziomie

Dopiszę jeszcze jedno, bo znów wiedzie jakiś oburzony krzykacz. Decyzja zarządu wydaje się słuszna, bo zachował się karygodnie.
Ostatnio edytowane przez szachmat : 21.02.2012 o godz. 13:21.
Odpowiedz cytując