|
Myślałem że kontrakt upływa mu z końcem tego sezonu to zgoda, co do drugiej części to nigdy nie skreślam ludzi.Jak chłop nie potrafi tego ogarnąć to po co tu wszystkie te lińcze że dno, niech wyp...trochę żenada i schodzenie na jego poziom, chyba wystarczy to co go spotkało.
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 21.02.2012 o godz. 13:17.
|