Watts napisał(a):

To on wypiął się na Moskala i całą drużynę, czy coś przegapiłem? Jak nie Basałaj to pikniki. Wszyscy winni, tylko nie Jan Patryk II.
Odwróćmy sytuację - gdybym był Moskalem, "cudownie" byłoby mieć pod swoimi skrzydłami piłkarza o mentalności nastolatka w okresie buntu.
|
Wypiął się i dostał karę. I to jest jasne. Ja piszę o tym co się dzieje na forum, tym i innych. Mniejsza z tym.