szachmat napisał(a):

|
Nie powinien być miękką ....ą i powiedzieć obrażajcie mnie dalej. Dziękuje że jesteście. Cudownie grać dla takiej publiczności.
|
To on wypiął się na Moskala i całą drużynę, czy coś przegapiłem? Jak nie Basałaj to pikniki. Wszyscy winni, tylko nie Jan Patryk II.
Odwróćmy sytuację - gdybym był Moskalem, "cudownie" byłoby mieć pod swoimi skrzydłami piłkarza o mentalności nastolatka w okresie buntu.