Bronex napisał(a):

Idealna, mądra decyzja. Brawo władze klubu . Brawo , brawo, jeszcze raz brawo!!!! Małecki to dno!!! Obojętnie jaka by nie była sytuacja Wisły zasady muszą pozostać zasadami. Wrzód został usunięty.
W temacie panoszy się ten sam wirus jaki zapanował po obrzydliwym pożegnaniu Wisły przez Frankowskiego (bardzo trudna sytuacja kadrowa i wymuszenie transferu). Wtedy też było sporo fanów FC FRANKOWSKI ,którzy rzekomo mieli być kibicami Wisły. Teraz też działają kibice z FC Patryk ,którym się wydaje ,że są kibicami Wisły.
|
Patrzcie kibic Wisły się znalazł. Jeszcze do Franka ma pretensje, że "wymusił transfer" ręce opadają. Jak będziecie płakać ze zamiast ofensywnego zawodnika Moskal wpuszcza obrońcę to sobie pomyślcie że to dla dobra Wisły. Zasady te które mówią że wychowanek ma grać za drobne? Długo na takich zasadach nie pociągniemy.
A jak dostaniemy w pałę to będzie wina Małeckiego, bo osłabił drużynę

) Brawo, brawo, brawo. Małecki sobie na to zasłużył, ale żeby się z tego cieszyć to trzeba faktycznie być prawdziwym kibicem Wisły.
River napisał(a):

Pewnie, ze nie warto dla nich grac. Powinien sie obrazic i poraz kolejny zaprezentowac mentalnosc 12-latka.
|
A kto tu od kilku stron płacze ze Malecki go obraził?Mało tego klub obraził.

Moskalowi wmawiają jak to go Małecki potraktował. To nie jest nawet 12 lat. Na miejscu Małeckiego zrobiłbym sobie pół roku roztrenowania, żeby się czasem "zarząd" nie zreflektował. Plan treningowy ustala sobie sam? Czy "zarząd" każe mu kosić trawniki?
ps. Założymy się że banicja nie potrwa całej rundy?