Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
szachmat
Senior Member
Od: 11.2007
Offline
#
17025
21.02.2012, 13:01
Nie powinien być miękką ....ą i powiedzieć obrażajcie mnie dalej. Dziękuje że jesteście. Cudownie grać dla takiej publiczności.
szachmat
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szachmat
Znajdź inne posty napisane przez szachmat