Cytat:
|
napisałbym żeby Małecki spieprzał na drugą stronę Błoń ale zapewne nie będą tam chcieć takiego słabego i pyskatego gówniarza, no to może ŁKS albo Podbeskidzie?
|
Skończcie już co niektórzy tak jeździć po Małeckim. Stało się jak się stało, w moim przekonaniu klub podjął jedyną słuszną decyzję. Ale pamiętajmy to, ile nam powodów do radości zapewnił nie kto inny jak Małecki.
Miałeś chamie złoty róg ... Szkoda.
Swoją drogą ciekaw jestem dla ilu to srebrników Małecki poświęcił Wisłę, jej kibiców, wszystko co do tej pory osiągnął. Naprawdę, szkoda chłopa.