Wyświetl pojedynczy post
Dubi
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Glasgow/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17014
Stary 21.02.2012, 12:41
brawa dla zarządu !
brak Patryka na BOISKU - będzie widoczny, to strata pod wzgledem czysto piłkarskim, ale nie wyobrazałem sobie innej decyzji jak zdjęcie mu koszulki Wisły raz na zawsze !
Odpowiedz cytując