Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17013
Stary 21.02.2012, 12:40
Sliver12 napisał(a):Wyświetl post
Ja to chciałbym się dowiedzieć kto kłamał Kaziu czy Patryk. Bo to zasadniczo zmienia postać rzeczy.
nikt nie klamal, przeczytaj jeszcze raz obie wypowiedzi - obie strony mowia to samo tylko innymi jezykiem, jak tego nie widzisz to ktos juz wyjasnial pare stron wczesniej

piłkarze to .....i na usługach swoich alfonsów (managerow)
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując