Sliver12 napisał(a):

|
Ja to chciałbym się dowiedzieć kto kłamał Kaziu czy Patryk. Bo to zasadniczo zmienia postać rzeczy.
|
nikt nie klamal, przeczytaj jeszcze raz obie wypowiedzi - obie strony mowia to samo tylko innymi jezykiem, jak tego nie widzisz to ktos juz wyjasnial pare stron wczesniej
piłkarze to .....i na usługach swoich alfonsów (managerow)