Wyświetl pojedynczy post
panowie
Senior Member
 
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17010
Stary 21.02.2012, 12:38
PS. W sumie co tu dyskutować, Patryk jeszcze wczoraj zgodził się z każdym wymiarem kary, bo wie, że źle się zachował.

"Potrzebowałem czasu, żeby to przemyśleć i dziś przyznaję się do błędu. Przyjmę każdą karę, jaka zostanie na mnie nałożona."

Happy End, klub i zawodnik doszli do porozumienia. Możemy przestać się martwić Patrykiem na kilka kolejnych miesięcy i skupić się na wynikach, które osiąga klub.
Odpowiedz cytując