Wyświetl pojedynczy post
Kvachu
Member
 
Od: 04.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17009
Stary 21.02.2012, 12:38
napisałbym żeby Małecki spieprzał na drugą stronę Błoń ale zapewne nie będą tam chcieć takiego słabego i pyskatego gówniarza, no to może ŁKS albo Podbeskidzie?

Cupiał wreszcie zrobił jakieś wzmocnienie Wisły, pierwsze w 2012 r.
Odpowiedz cytując