Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
Kvachu
Member
Od: 04.2003
Offline
#
17009
21.02.2012, 12:38
napisałbym żeby Małecki spieprzał na drugą stronę Błoń ale zapewne nie będą tam chcieć takiego słabego i pyskatego gówniarza, no to może ŁKS albo Podbeskidzie?
Cupiał wreszcie zrobił jakieś wzmocnienie Wisły, pierwsze w 2012 r.
Kvachu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kvachu
Znajdź inne posty napisane przez Kvachu