|
Idealna, mądra decyzja. Brawo władze klubu . Brawo , brawo, jeszcze raz brawo!!!! Małecki to dno!!! Obojętnie jaka by nie była sytuacja Wisły zasady muszą pozostać zasadami. Wrzód został usunięty.
W temacie panoszy się ten sam wirus jaki zapanował po obrzydliwym pożegnaniu Wisły przez Frankowskiego (bardzo trudna sytuacja kadrowa i wymuszenie transferu). Wtedy też było sporo fanów FC FRANKOWSKI ,którzy rzekomo mieli być kibicami Wisły. Teraz też działają kibice z FC Patryk ,którym się wydaje ,że są kibicami Wisły.
Ostatnio edytowane przez Bronex : 21.02.2012 o godz. 12:44.
|