Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17003
Stary 21.02.2012, 12:29
ZAMKNIJCIE TEMAT NA KILKA DNI>

Decyzja podjęta, trudno i przykro, że tak przygoda P. Małeckiego z Wisłą się kończy.
Wielu by chciało, dobrej gry, dorosłego postępowania (nie koniecznie zgodnego z linią PIKOLIi i GW), godnego odejścia do dobrego klubu za dobre pieniądze i pożegnania jak Kuby Błaszczykowskiego.

Wszystko jest odwrócone o 180 stopni. Nie ma się więc z czego cieszyć, ale decyzje trzeba zrozumieć.

Jeszcze raz apeluję, zamknijcie temat na kilka dni.
Odpowiedz cytując