|
ZAMKNIJCIE TEMAT NA KILKA DNI>
Decyzja podjęta, trudno i przykro, że tak przygoda P. Małeckiego z Wisłą się kończy.
Wielu by chciało, dobrej gry, dorosłego postępowania (nie koniecznie zgodnego z linią PIKOLIi i GW), godnego odejścia do dobrego klubu za dobre pieniądze i pożegnania jak Kuby Błaszczykowskiego.
Wszystko jest odwrócone o 180 stopni. Nie ma się więc z czego cieszyć, ale decyzje trzeba zrozumieć.
Jeszcze raz apeluję, zamknijcie temat na kilka dni.
|