Elefant napisał(a):

Zastanawiam się tylko ile w tym wszystkim rozgrzanej głowy Małeckiego a ile zimnej kalkulacji jego menago. Wyjaśni się niedługo. Szybki transfer - zimna głowa menago. Odejście w lecie - raczej rozgrzana głowa.
|
Wyjaśni albo nie. Jak mu np. dowalą karę dyskwalifikacji w PZPN (czy tam Ekstraklasie SA), to będzie udupiony tak jak Jovanović u nas przez kilka miesięcy. Ciekawe czy wtedy ktoś go weźmie już teraz?