Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16992
Stary 21.02.2012, 12:17
Surowa ale słuszna decyzja. Dobrze że jest bo kończy ten upokarzający dla wszystkich spektakl.
Wyciąganie "gwiazdorskich" kontraktów innych piłkarzy jest idiotyczne.
Każdy sam pracuje na swoje wynagrodzenie. Może opierać się na swojej pracy, doświadczeniu i także opinii.
A Patryk sam zapracował na to co go teraz spotkało.
c.d.n.
Odpowiedz cytując