|
Surowa ale słuszna decyzja. Dobrze że jest bo kończy ten upokarzający dla wszystkich spektakl.
Wyciąganie "gwiazdorskich" kontraktów innych piłkarzy jest idiotyczne.
Każdy sam pracuje na swoje wynagrodzenie. Może opierać się na swojej pracy, doświadczeniu i także opinii.
A Patryk sam zapracował na to co go teraz spotkało.
|