Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
pasibrzuch
Junior Member
Od: 09.2011
Offline
#
16987
21.02.2012, 12:13
W końcu dobra decyzja zarządu!!!!Niech Małecki weźmie sie np.za sprzedawanie kiełbasek.Podobno goście z nyski spod hali targowej potrzebują kogoś do nakładania musztardy na tacki.Małecki won z tego klubu.WISŁA TO MY,A NIE TY!
pasibrzuch
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pasibrzuch
Znajdź inne posty napisane przez pasibrzuch