Wyświetl pojedynczy post
pasibrzuch
Junior Member
 
Od: 09.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16987
Stary 21.02.2012, 12:13
W końcu dobra decyzja zarządu!!!!Niech Małecki weźmie sie np.za sprzedawanie kiełbasek.Podobno goście z nyski spod hali targowej potrzebują kogoś do nakładania musztardy na tacki.Małecki won z tego klubu.WISŁA TO MY,A NIE TY!
Odpowiedz cytując