Wyświetl pojedynczy post
panowie
Senior Member
 
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16983
Stary 21.02.2012, 12:11
Lamey, Jirsak i Paljić pewnie odejdą po sezonie. Zapewne zostanie Jaliens, chociaż kto wie? Może jeżeli nie będzie grał, to się również rozstanie z Wisłą?
Odpowiedz cytując